Movies
Ratings
1103
IdaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Boy in the PoolRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
CustodyRated ★ 4.0
I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5