Series
Ratings
157
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0- SetoUtsumiRated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 1.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5