Series
Ratings
102
ExtracurricularRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Love Catcher in BaliRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Behind Every StarRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Skam EspañaRated ★ 5.0
Skam EspañaRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
The PalaceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
It's a SinRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5