Titles you rated
TangerineRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Millennium ActressRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 5.0
Little FishRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 5.0