Movies
Ratings
297
ParasiteRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5