Titles you rated
TurboRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 2.0
The UntouchablesRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
James and the Giant PeachRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0- PapaRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5