Titles you rated
ElioRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Part-time SpyRated ★ 0.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
ExterritorialRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 2.5- One WinRated ★ 1.0
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.5