Series
Ratings
108- 태풍상사Rated ★ 3.0
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Light of My LionRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
3%Rated ★ 3.0
3%Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5