Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0