Movies
Ratings
415
DangalRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
On Chesil BeachRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0