Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0