Series
Ratings
41
The Last KingdomRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
A New LeafRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0