Movies
Ratings
21
Summer WarsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0