Movies
Ratings
353
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
Project XRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0