Titles you rated
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 5.0