Movies
Ratings
20
Still AliceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0