Titles you rated
Intense LoveRated ★ 1.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- My Love PatzziRated ★ 3.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.5- Legend of Mi YueRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0- The PeakRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.0