Titles you rated
- Love at LeastRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0- My Sister Is DeadRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
The WhaleRated ★ 3.0
The Novelist's FilmRated ★ 2.0
GhostRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0