Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 4.0
Pandora HeartsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
The Case Study of VanitasRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0