Movies
Ratings
49
The Truman ShowRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0