Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
FargoRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5