Movies
Ratings
203
Café SocietyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0