Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 3.5