Movies
Ratings
409
Suck Me ShakespeerRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Absolutely AnythingRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
10 Items or LessRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 5.0
God Bless AmericaRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Uptown GirlsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.0
VitusRated ★ 4.0
The Driftless AreaRated ★ 3.5