Movies
Ratings
16
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5