Titles you rated
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
FallRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
BrickRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
A Dog's Way HomeRated ★ 4.5
PoseidonRated ★ 3.5
The Nun IIRated ★ 2.5