Movies
Ratings
2977
Good NewsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 2.5- Urban MythsRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
The First LadyRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Shin Kamen RiderRated ★ 1.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- Holy PunchRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5