Series
Ratings
715- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
TempestRated ★ 0.5
UzumakiRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
While You Are TemptedRated ★ 4.0
Problem Child in HouseRated ★ 2.0
PLAYouRated ★ 4.5
World Dark TourRated ★ 3.0