Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0