Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5