Titles you rated
- BodyguardRated ★ 3.5
- Loving YouRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.5
- Invisible ManRated ★ 4.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0