Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0