Titles you rated
2012Rated ★ 0.5
BlindRated ★ 0.5
Ice AgeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0