Titles you rated
Paris, je t'aimeRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Mysterious SkinRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0