Movies
Ratings
490
A Normal FamilyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0- Danny Cho: Korean DreamRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Deepest BreathRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0