Titles you rated
The FallRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 1.5- Body PartsRated ★ 0.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Metal LordsRated ★ 3.5