Titles you rated
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 5.0- First LoveRated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 2.5
On AirRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
Happy HomeRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Woman with a SuitcaseRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5