Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 1.5
KlausRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Beautiful BoyRated ★ 3.5