Titles you rated
Ghost RiderRated ★ 2.5
The PunisherRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
88 MinutesRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 1.5
PoseidonRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 2.5