Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
CitizenfourRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5