Titles you rated
49 DaysRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5