Series
Ratings
36
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0
BrainRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5