Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5