Movies
Ratings
572
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0