Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Noisy MansionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
Murder Mystery 2Rated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5