Series
Ratings
62
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.5