Titles you rated
Get OutRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
VANishRated ★ 3.0
AmyRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0- Belgian RhapsodyRated ★ 3.5
Instant DeathRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5- There was the warRated ★ 3.5