Titles you rated
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0- Fortuneteller’s Secret RecipeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Aquarius Season 2Rated ★ 2.0- Love SecurityRated ★ 3.5
- Girl’s WarRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
National Chef TeamRated ★ 3.0
Taikomochi no TatsujinRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.5- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0