Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Outside the WireRated ★ 2.5
The DigRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
RomaRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Code 8Rated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0