Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0